Učenička zadruga Petica zajedno s učenicima Leonom i Gabrijelom te učiteljem Davorom sudjelovala je na planinarskoj manifestaciji „Proljeće na Bilogori“.
Kao dio zajedničkog projekta izrađivali su suvenire za HPD Bilogora, koje su jučer uspješno i s ponosom prodavali. Nakon vrijednog rada uslijedio je i onaj najbolji dio – planinarenje i uživanje u prirodi.
Rad, trud, zajedništvo i boravak na svježem zraku – kombinacija koja uvijek pobjeđuje.
OBAVIJEST RODITELJIMA/SKRBNICIMA
Centar za odgoj, obrazovanje i razvojnu podršku Bjelovar prikuplja iskaze interesa roditelja/skrbnika za moguće uključivanje djece u projekt „Za jednak početak svakog djeteta“, koji se priprema za prijavu na natječaj „Osiguranje povećanog sudjelovanja u...


