Dom kulture Bjelovar 23. prosinca je ispunila dječja radost, pjesma i pokret. Uz učenike našeg Centra, na priredbi su nastupili i učenici II. OŠ Bjelovar te mali zbor III. OŠ Bjelovar, čime je večer dobila posebnu toplinu i snagu zajedništva.
Hvala svim učenicima, mentorima i roditeljima koji su sudjelovali u stvaranju ovog predivnog božićnog susreta.
Učenička zadruga Petica sudjelovala je na božićnoj priredbi održanoj u Domu kulture Bjelovar. Naši zadrugari predstavili su svoj rad na prodajnoj izložbi koja je privukla velik broj posjetitelja i sugrađana.
Ovim putem želimo uputiti zahvalu svim našim zadrugarima. Vaše vrijedne ruke, uloženi trud i vrijeme rezultirali su prekrasnim darovima i rukotvorinama koje su ukrasile ovogodišnju manifestaciju. Pokazali ste iznimnu kreativnost i zajedništvo, predstavljajući našu školu u najboljem svjetlu.
Također, zahvaljujemo svim posjetiteljima koji su kupnjom proizvoda podržali rad zadruge i na taj način dali poticaj učenicima za daljnje stvaralaštvo.
Hvala svima koji su doprinijeli uspješnoj realizaciji ove izložbe i sudjelovali u stvaranju blagdanskog ozračja.
Sretan i blagoslovljen Božić svima!



