26. svibnja sudjelovali smo na 29. Podravskim susretima u Virovitici.
Pet naših učenika, u pratnji učiteljica Katarine i Ivane, provelo je dan ispunjen sportskim igrama, druženjem i zajedničkim aktivnostima s učenicima škola s posebnim programom iz sjeverozapadne Hrvatske.
Uz puno navijanja, smijeha i dobre energije, učenici su aktivno sudjelovali u svim aktivnostima, stekli nova iskustva i uživali u zajedničkom druženju.
Hvala domaćinima na lijepoj organizaciji i gostoprimstvu!


