Učenička zadruga Petica zajedno s učenicima Leonom i Gabrijelom te učiteljem Davorom sudjelovala je na planinarskoj manifestaciji „Proljeće na Bilogori“.
Kao dio zajedničkog projekta izrađivali su suvenire za HPD Bilogora, koje su jučer uspješno i s ponosom prodavali. Nakon vrijednog rada uslijedio je i onaj najbolji dio – planinarenje i uživanje u prirodi.
Rad, trud, zajedništvo i boravak na svježem zraku – kombinacija koja uvijek pobjeđuje.
Radionice u sklopu projekta Kalendar pun priča
Tijekom ove školske godine naše učiteljice Katarina Ljubičić i Ivana Pađan sa svojim su učenicima provodile projekt kroz niz zanimljivih radionica obilježavajući važne datume poput Svjetskog dana animiranog filma, Dana ljubaznosti, Dana planina, Dana radija, Dana...


