Na Županijskoj smotri učeničkih zadruga, održanoj 21. svibnja na Gradskom paviljonu u Bjelovaru, naši zadrugari ostvarili su izvrstan uspjeh.
Učenička zadruga našeg Centra podijelila je 1. mjesto s još dvije učeničke zadruge – „Mrav“ i „Oblak“.
Na smotri su predstavljeni kreativni i vrijedni radovi naših učenika nastali kroz zajednički trud, učenje i razvijanje radnih vještina. Posebno smo ponosni što je prepoznat trud, kreativnost i predanost naših zadrugara i njihovih voditelja.
Čestitamo svim učenicima i mentorima na ovom lijepom uspjehu te zahvaljujemo svima koji su podržali rad naše zadruge.


